Úvod

Firma Jaroslav Breuer – Interbyt byla založena v roce 1990. Jejím výrobním programem jsou návrhy, výroba a montáž atypových interiérů a samostatných nábytkových solitérů dle požadavků zákazníka. Firma zaměstnává 25-30 kvalifikovaných pracovníků. Strojový park je převážně zahraniční provenience a je na velmi dobré technické úrovni. Součástí areálu firmy je vlastní lakovna a kondenzační sušárna dřeva.

 

Interiér kanceláře
Interiér restaurace

Kontakt

Interbyt s.r.o.

Jablonec nad Jizerou 320
Jablonec nad Jizerou
512 43

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: www.interbyt-breuer.cz
tel./fax.: +420 481 591 135
GSM: +420 603 283 577

Kontakt Interbyt s.r.o.

O firmě

Firma Jaroslav Breuer – Interbyt byla založena v roce 1990. Jejím výrobním programem jsou návrhy, výroba a montáž atypových interiérů a samostatných nábytkových solitérů dle požadavků zákazníka. Firma zaměstnává 25-30 kvalifikovaných pracovníků. Strojový park je převážně zahraniční provenience a je na velmi dobré technické úrovni. Součástí areálu firmy je vlastní lakovna, kde jsou používány vysoce kvalitní polyuretanové laky firmy SAYERLACK a kondenzační sušárna dřeva.

 

V případě uzavření kontraktu předložíme podrobnou smlouvu o dílo, rozpočet a popřípadě výkresovou dokumentaci, vše přehledně zpracované na PC. Běžný požadavek na fakturační podmínky je záloha 50% při podpisu smlouvy o dílo a 50% doplatek po předání díla se splatností 14 dnů od doručení faktury. Možná dohoda na jiném postupu, např. dílčí faktury,…

 

Roční obrat firmy se pohybuje kolem 20-30 milionu.

 

Fotogalerie


Banky
Kuchyňské linky 11
Schodiště a zábradlí 3
Exteriéry 4
Schodiště a zábradlí 5
Různé 14